Publikace pracovníků ÚTF

název: autoři na ÚTF:

AND OR
granty na ÚTF:

AND OR
Typ publikace:
autor:
rok:
řadit podle:
výstupní formát:
/ 101+
Pravda V, Pravdová A., Podolský J. and Švarc R.: Exact solutions to quadratic gravity, Phys. Rev. D 95 (2017) 084025
Podolský J. and Hruška O.: Yet another family of diagonal metrics for de Sitter and anti–de Sitter spacetimes, Phys. Rev. D 95 (2017) 124052
Podolský J., Švarc R., Steinbauer R. and Sämann C.: Penrose junction conditions extended: Impulsive waves with gyratons, Phys. Rev. D 96 (2017) 064043
Podolský J.: První přímá detekce gravitačních vln sto let po jejich předpovědi Albertem Einsteinem, Astropis 1 (2016) 14
Sämann C. Steinbauer R. Lecke1 A. Podolský J.: Geodesics in nonexpanding impulsive gravitational waves with Λ, part I, Class. Quantum Grav. 33 (2016) 115002
Podolský J. Sämann C. Steinbauer R. Švarc R.: The global uniqueness and C1-regularity of geodesics in expanding impulsive gravitational waves, Class. Quantum Grav. 33 (2016) 195010
Podolský J. Švarc R.: Algebraic classification of Robinson-Trautman spacetimes, Phys. Rev. D 94 (2016) 063043
Podolský J.: Gravitační vlny poprvé zachyceny: GW150914 ze srážky černých děr, Pokroky matematiky, fyziky a astronomie 61 (2016) 89
Hruška O. Podolský J.: Kundt Spacetimes in the Gauss{Bonnet Gravity
Podolský J., Švarc R.: Algebraic structure of Robinson-Trautman and Kundt geometries in arbitrary dimension, Class. Quantum Grav. 32 (2015) 015001, arXiv:1406.3232
Podolský J., Sämann C., Steinbauer R., Švarc R.: The global existence, uniqueness and C^1-regularity of geodesics in nonexpanding impulsive gravitational waves, Class. Quantum Grav. 32 (2015) 025003, arXiv:1409.1782
Ortaggio M. Podolský J. Žofka M.: Static and radiating p-form black holes in the higher dimensional Robinson-Trautman class, J. High Energy Phys. 02 (2015) 045
Švarc R., Podolský J.: Geodesic deviation in Kundt spacetimes of any dimension
Švarc R., Podolský J.: Relative Motions of Free Test Particles in Robinson-Trautman Spacetimes of Any Dimension
Švarc R., Podolský J. : Absence of gyratons in the Robinson-Trautman class, Phys. Rev. D 89 (2014) 124029, arXiv:1406.0729
Podolský J., Steinbauer R., Švarc R.: Gyratonic pp-waves and their impulsive limit, Phys. Rev. D 90 (2014) 044050, arXiv:1406.3227
Podolský J., Švarc R.: Explicit algebraic classification of Kundt geometries in any dimension, Class. Quantum Grav. 30 (2013) 125007, arXiv:1303.0215
Podolský J., Švarc R.: Physical interpretation of Kundt spacetimes using geodesic deviation, Class. Quantum Grav. 30 (2013) 205016, arXiv:1306.6554
Podolský J., Švarc R.: Interpreting spacetimes of any dimension using geodesic deviation, Phys. Rev. D 85 (2012) 044057, arXiv:1201.4790
Krtouš P., Podolský J., Zelnikov A., Kadlecová H.: Higher-dimensional Kundt waves and gyratons, Phys. Rev. D 86 (2012) 044039, arXiv:1201.2813
Podolský J.: Photon rockets moving arbitrarily in any dimension, International Journal of Modern Physics D 20 (2011) 335-360, arXiv:1006.1583
Švarc R., Podolský J.: The behaviour of geodesics in constant-curvature spacetimes with expanding impulsive gravitational waves, J. Phys.: Conf. Ser. 314 (2011) 012066
Podolský J., Griffiths J.: Cylindrically and toroidally symmetric solutions with a cosmological constant, J. Phys.: Conf. Ser. 314 (2011) 012100, arxiv:1011.5826
Griffiths J. B., Podolský J.: The Linet-Tian solution with a positive cosmological constant in four and higher dimensions, Phys. Rev. D 81 (2010) 064015, arXiv:1002.4115v1
Podolský J., Švarc R.: Refraction of geodesics by impulsive spherical gravitational waves in constant-curvature spacetimes with a cosmological constant, Phys. Rev. D 81 (2010) 124035, arXiv:1005.4613v2

Tato stránka byla vygenerována: 2017-11-22 14:34 GMT
Jakékoliv připomínky a dotazy ohledně webovských stránek zasílejte, prosím, na webadmin@utf.mff.cuni.cz.
Navigace pro textové prohlížeče [tato úroveň | o úroveň výš | ÚTF]
Přepnutí kodování češtiny. English version main page